Layout by Raion

11 września 2013

Rozdziałowy Informator

Witam, tym razem po dłuższej przerwie, która przyniosła nam nowe rozdziały na pięciu blogach!

~*~

Autor:  Kenami

Odcinek 20: Diebil Tenisowy


"Niebo pokryte było biało-szatymi, puchatymi chmurkami, które co jakiś czas przysłaniały lśniące słońce. Wiatr wiał leciutko, nieznacznie podnosząc kosmyki włosów idącej przez plac dziewczynie. Białowłosa patrzyła posępnie na mijane przez siebie kostki chodnikowe. Jej czarne pasemko z prawej strony głowy, mieszało się z resztą włosów, podczas bajecznego tańca niesfornych kosmyków. Szła zamyślona. Ubrana w mundurek, w jednej ręce dzierżyła torbę sportową i rakietę od tenisa, a w drugiej mocno ściskała zerwany z tablicy ogłoszeniowej plakat. Stanęła i spojrzała ponownie na kartkę. Westchnęła głośno. Pobiegła w stronę wejścia do szkoły...."


~*~

Autor: Elmika

Rozdział 11 - "Mały Hao cz.2"

"Anna nie mogła odpuścić chłopakom treningu nawet podczas tak kryzysowej sytuacji. Stwierdziła nawet, że „trochę” ruchu pomoże im oczyścić umysły. Tak więc Yoh i reszta chłopaków rozpoczęli okrążenia, a Hao i Opacho zostali pod opieką Tamao uzbrojoną w laptopa z filmami animowanymi, książki z bajkami, kartki i kredki. Początkowo dziewczyna była przerażona perspektywą zostania opiekunką, ale wystarczyło, że włączyła im jeden z filmów i siedzieli jak zaczarowani. Od czasu do czasu musiała go cofnąć, żeby mogli sobie pośpiewać. Wydawało się, że to dobra metoda na zajęcie nieletnich, jednak Annę denerwowało ciągłe słuchanie „Strasznie już być tym królem chcę”..."

~*~

Autor: YunaSK

Rozdział 19 - "Zburzony Mur"

"Szła powoli przez las, otaczający Króla Duchów. Wysokie, gęste drzewa tłumiły odgłosy Patch. Słychać było jedynie śpiew ptaków i szum wody. Zatrzymała się tuż przy potoku, wypływającego ze źródła, otoczonego wysokimi, zarośniętymi skałami. Dalej już nie mogła przejść. Obrośnięta mchem ściana litej skały ukazywała piękno nienaruszonej, wiecznej natury. Zapach świeżych kwiatów i trawy unosił się wokół dziewczyny..."

~*~

Autor: Yohao

Rozdział 41 - "Czymże jest życie bez kłopotów...?"

"Było wczesne popołudnie, kiedy jedna z mieszkanek ogromnej rezydencji Króla, a właściwie Książąt Szamanów, szła spokojnie korytarzem, ściskając w rękach swój nieodłączny szkicownik. Jej różowe włosy podskakiwały lekko przy każdym kroku, łaskocząc ją nieco w szyję, a duże, amarantowe oczy zdawały się być nieobecne, tak jakby właścicielka przebywała myślami zupełnie gdzie indziej..."

Oprócz tego informuję też, że na blogu My Asakura Twins pojawił się Oneshot

~*~

Autor: Lioness

Rozdział 3.0 - "Dzień z życia Roze"

"Światło wpadające przez okno było bezlitosna dla jasnowłosej dziewczyny, której oczy jeszcze nie przyzwyczaiły się do światła. Podniosła się i przeciągnęła, kiedy rozległo się pukanie do drzwi.
- Panienko, zaraz podadzą śniadanie.
Roze z niezbyt przytomną miną spojrzała w stronę wyjścia.
-Szykuję się, Marriet..."


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy