Layout by Raion

2 stycznia 2015

Informacyjnie!

Nie wiem czy oficjalnie czy nie... Spis ponownie zostanie otwarty! Wiem, Raion opuścił spis dawno, ale trudno. Powrócił.
Zamierzam odświeżyć to miejsce. Nie wiem czy będzie tu jak dawniej. Na razie to tylko plany. Nie będę pytał, czy "ktoś czekał?", bo to troszkę nie na miejscu. To jednak my zniknęliśmy bez słowa. Dodam jeszcze, że teraz trwa takie przejęcie władzy :< Próbowałem kontaktować się z Neko, ale nie wyszło, więc... No wiecie... Nie jestem kradziejem ;-;

Jako, że prawie z nikim z dawnej załogi nie mam kontaktu, pytam tu: Czy ktoś z was ma ochotę na współpracę? I czy ktoś ma dostęp do naszego facebooka? I zna może login do konta Spisu? To tyle.

Jesteście gotowi na remont?

6 komentarzy:

 1. Jej, a zaledwie wczoraj robiłam porządki na swoim blogu i zastanawiałam się, czy usunąć button Spisu, bo najwyraźniej nie działacie dalej. Powodzenia w odnawianiu Spisu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cieszę się, że znalazłeś jeszcze chęci do prowadzenia tej strony! :D
  Może i byłabym skłonna do współpracy, jednak nawał nauki i pracy nie pozwala mi nawet na pisanie na własnym blogu. ;-; Dlatego mam nadzieję, że znajdą się jacyś chętni, żeby dać temu spisowi nowe życie.
  Czekam na kolejne wpisy! Fighting~

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam, jestem zainteresowany pomocą w prowadzeniu tej strony, widzę że ten post był napisany prawie rok temu, ale myśle że ktos jeszcze tu wchodzi.
  Mój email: hao-san@wp.pl
  Nie wiem czy mam sie z wami kontaktowac przez fb czy jak, mam dużo wolnego czasu wiec myśle że poradze sobie w prowadzeniu tej strony. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nadal nie otrzymałem żadnego emaila, chciałbym żeby ta strona wróciła do zycia wraz z nowym rokiem, a już od twojej odpowiedzi mineło 6 dni, a nadal jest cisza.

   Usuń

Obserwatorzy