Layout by Raion

26 kwietnia 2013

Podsumowanie Stażu Neko

Witam!
Zebraliśmy się dzisiaj aby podsumować staż Neko-chan. Może nim do niego przejdę, kilka spraw bieżących. Jestem nadal na urlopie. Jeszcze w kwietniu umieszczę tu blog Kenami. Nadal wszystkie sprawy administracyjne proszę kierować do Yohao♥. Teraz przejdźmy do tej ważniejszej części tej notki:


Raion:
Od razu, kiedy tu się pojawiłaś, byłem pewny, że zostaniesz tu z nami na dłużej. Niestety musieliśmy Ci przedłużyć staż, ale nie była to twoja wina. Wpisałaś tu trzy blogi, czyli minimalną, wymaganą ilość. Brałaś czynny udział w życiu Spisu SK. Miałaś wiele trafnych i pomocnych pomysłów. Szczerze to nie wiem co jeszcze napisać. Robię to pierwszy raz, więc bądźcie wyrozumiali. Może jeszcze dodam, że byłem gotów zakończyć twój staż, przyjęciem cię do Spisu SK, nawet gdybyś do końca kwietnia nie umieściła tu trzeciego bloga. Jestem na Tak.

Yohao♥:
Stażystkę Neko-chan mogę spokojnie ocenić na piątkę z plusem. Wywiązywała się ze swoich zadań należycie, opisy pisała bardzo ciekawie i zachęcająco. Nie trzeba było też na nie długo czekać. Zna się dobrze na pisaniu oraz daje wiele przydatnych rad odnośnie działania Spisu. Należy jej tylko pokazać, jak używać niektórych kodów html, z czym nie powinno być żadnego problemu. Jak dla mnie nie widzę żadnych przeszkód, by nie przyjąć jej do zespołu. Jestem na Tak.

Werdykt:
Neko-chan zostałaś oficjalnie przyjęta na pracownika Spisu blogów Shaman King. 
Gratulacje!

Raion & Yohao♥

11 komentarzy:

 1. "Zabraliśmy się tu dzisiaj..." Heh, poczułam się jak na pogrzebie xD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Yohao♥ przerażasz mnie. XD To jest fragment innej ceremonii. ^^ A dokładniej ślubu kościelnego. „Zebraliśmy się tu wszyscy, by połączyć tych dwoje świętym węzłem małżeńskim.” Może nie dokładnie tak samo, ale co tam. Ważne, że sens ten sam. :) Pogrzeb też może być. @_@
   Pozdrawiam ;*

   Usuń
  2. Taką formułkę można wypowiedzieć na różnych ceremoniach.. W ogóle, zazwyczaj słyszy się ją w kościele ;)

   Usuń
 2. Nie chcę być nie miła,ale kogo to obchodzi? Tak samo,kogo obchodzi że masz urlop?Strona spisu Shaman king powinna być jak najbardziej komercyjna i bardzo profesjonalna. Nie ma tu miejsca na rozczulanie się nad osobami, które w nim pracują. Takimi spostrzeżeniami powinniście wymieniać się w prywatnych wiadomościach,a tu umieszczać blogi do spisu. Jeśli chcecie skompletować naprawdę dobry spis, powinniście przede wszystkim się nim zająć. Coś takiego na prawdę rozprasza i jest niepotrzebne.
  Dajmy przykład, firma yatta.pl (która zajmuje sie sprzedażą gadżetów mangi i anime), tam nie ma żadnych wiadomości o pracowniku miesiąca i tego typu rzeczach. Są zbyt profesjonalni. Wy też powinniście tacy być.


  Reyline Hayashi

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Komercyjna? Przecież my tu niczego nie sprzedajemy. Dziewczyno, nie używaj pojęć, których nie rozumiesz. Komercyjny może być film, płyta czy produkt, a nie blog. Yatta.pl, jak sama napisałaś, to FIRMA i ma przynosić zysk, więc to porównanie jest nieadekwatne do tematu. Ich strona ma Cie zachęcić do kupna czegoś, a nasz blog jest miejscem dla fanów SK. Każdy, kto chcę, może łatwo dostać się do podstrony "spis"(co jest zasługą Neko) i w łatwy sposób zostać przeniesiony do opisu odpowiedniego bloga. Więc w czym problem?
   Jeśli chodzi o sam spis. To przecież nie od nas zależy, kto tu się zgłosi. Jest wielu blogerów, którzy wiedzą o istnieniu Spisu, a się nie zgłaszają. Cóż poradzić?
   Kolejna rzecz. Urlopy i stażyści. To ważne informacje. Osoby odwiedzające mają prawo wiedzieć, co się dzieje w jego "wnętrzu".
   Jeśli chodzi o profesjonalizm. Staramy się tacy być. Przypominam ci, że twoja recenzja bloga Spokoyoh, też do profesjonalnych(przepraszam za powtórzenie) dzieł nie należała. A recenzją była tylko z nazwy.
   Przepraszam, że cię uraziłem, ale nie lubię jak ktoś piszę coś, o czym nie ma zielonego pojęcia.
   Pozdrawiam ;*

   PS: Przed "że" w większości przypadków stawiamy przecinek. W twoim wyadku jest to konieczne.

   Usuń
  2. Nie bądź egocentryczna, dobrze? Niektórym tutaj nie podobała się umieszczona w spisie Twoja "recenzja", więc Twoje zarzuty równie dobrze mogą jej dotyczyć. Raion ma rację. Istnieje różnica między Yatta.pl a "Spisem", co kolega już wyjaśnił. Jeśli nie rozumiesz, trudno.
   A informacje odnośnie pracowników, stażystów czy urlopów są ważne. Lepiej wiedzieć za dużo, niż za mało.
   Uszanuj więc pracę Raiona, Neko i Yohao, pogratuluj i się nie odzywaj, jeśli nie znasz się na temacie, dobrze?

   Nie chciałam Cię urazić, ale denerwuje mnie coś takiego. Pozdrawiam

   Usuń
  3. Informacje o urlopach i nowych pracownikach są ważne. Wyobraź sobie, że zgłosiłaś się do spisu kilka miesięcy temu i nadal nie widzisz swojego bloga. Nie wiesz, o co chodzi, to z pewnością byłoby wkurzające. Ale równie dobrze ktoś może mieć urlop i wtedy taka wiadomość się przydaje, bo masz tego świadomość, gdy się zgłaszasz. Yatta to zupełnie co innego. Swoją drogą, dlaczego mamy kazać ludziom pracującym w spisie tak się spinać? Spis ma dawać im przede wszystkim przyjemność, a na dodatek ma być dla nas użyteczny, więc gdy jakaś informacja cię nie interesuje, to możesz ją ominąć, co za problem?
   Neko gratuluję zaliczonego pozytywnie stażu :)

   Usuń
 3. Znalazłam wasz spis przypadkiem i nie żałuje. Szkoda tylko, że tak naprawdę wiele fajnych blogów o Sk jest zawieszone. Ludzie zapominają o starych fajnych anime i wolą cieszyć się tymi nowymi.

  OdpowiedzUsuń
 4. Z tego wszystkiego zapomniałam, po co tu przyszłam. Gratuluję, Neko. ;) Choć to było oczywiste, że zaliczysz ten staż pozytywnie. :)

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy