Layout by Raion

29 kwietnia 2013

9. Aya i Hao School Days

Autor: Kenami
Adres: aya-i-hao-school-days.blogspot.com


Akademia Akumine to bajecznie położona szkoła – chluba Japonii. To tam trafiają nasi kochani  bohaterowie – Anna Kyoyama, Len Tao, bracia Asakura i Aya Morri. Będą wzorowymi uczniami? Czy przyprawią dyrektora o zawał serca?
Historia ta jest pełna humoru i zabawnych sytuacji. Wszystko idzie w parze z dobrze przemyślaną fabułą. Autorka tworzy ciekawe opisy miejsc, sytuacji i przeżyć, co w połączeniu z zabawnymi dialogami, tworzy genialną powieść. Już po kilku linijkach tekstu, przenosimy się do świata stworzonego przez Kenami.
Atutem tej historii jest „Opening” i „Ending”, dzięki nim każdy rozdział przypomina odcinek anime. Oczywiście są one stworzone przez autorkę.
W pierwszym rozdziale poznajemy Vitsumi Yumenai i Kenami Kitsune, tajemnicze współlokatorki. Jakie tajemnice skrywają? Pomogą naszym bohaterom? Czy wręcz przeciwnie? Jakie przygody ich tam czekają? Czy wiekowa szkoła przetrwa starcie z młodymi szamanami? 
Tego dowiecie się czytając.  
 
Proszę oto button tej historii, można się częstować.
Opowieść ta jest kontynuacją wcześniej pracy autorki - Aya i Hao.

4 komentarze:

 1. Strasznie mało blogów się do was zgłasza

  OdpowiedzUsuń
 2. bo strasznie mało blogów od SK istnieje ;> co sie dziwić...są tu unikaty

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo dziękuję za dodanie mnie do spisu :3

  OdpowiedzUsuń
 4. Hej ;) Tu Ikula ze Spisu FanFiction o Naruto. Zgłaszam się do was z prośbą, z racji, że nawiązałyście współpracę ze spisem.
  Mogłabym prosić o zamieszczenie buttonu, promującego nasz najnowszy konkurs wraz z linkiem do spisu? Będę bardzo wdzięczna. Poniżej podaję link do obrazka.
  http://focik.pl/pics/da81cf703779579d67a0b6f9a4f05991.png

  Pozdrawiam
  Ikula

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy