Layout by Raion

6 maja 2013

Apel - manga SK po polsku

Hej! Czy Wy także uważacie, że cudownie byłoby móc przeczytać mangę Shaman King po polsku, na papierze? Kupić tomik za niecałe 20 zł, a nie 60, bo tyle kosztuje sprowadzenie i zakup tomiku po angielsku... Wierzę, że jest to możliwe!
Rozwiązanie jest proste: zaproponować ten tytuł różnym wydawnictwom i wspierać takie pomysły.

>>Tutaj<< można wesprzeć ideę wydania SK po polsku przez nowe wydawnictwo Taiga. Dodanie na posta wymaga rejestracji, nie jest ona jednak potwierdzana adresem e-mail i zajmuje tylko pół minuty, warto więc poświęcić chwilę czasu!


>>Tutaj<< zaś ta sama propozycja została przedstawiona na forum Studia JG. Wypowiadanie się tam nie wymaga rejestracji.

>>Tutaj<< znajduje się odświeżony wątek na forum Waneko. Dodawanie postów wymaga rejestracji i potwierdzenia jej mailem, ale i tak warto poświęcić chwilę! To wydawnictwo zdecydowało się na takie tytuły, jak Pandora Hearts czy Ao no exorcist, które krótkie nie są, więc kto wie - może i zajmą się naszym ukochanym SK? Szanse są spore.

Propozycje wydawania poszczególnych tytułów można też składać na profilach na FB danych wydawnictw!

Proszę o wsparcie wszystkich fanów!

PS: Od dziś mam urlop, ale jeśli sami znacie jakieś strony, na których można wesprzeć wydanie SK po polsku, piszcie śmiało w komentarzach.

4 komentarze:

 1. Zaraz stworzę wydarzenie na facebooku, gdzie będzie można sprawdzać coraz więcej osób :) Myślę, że tak akcja szybciej się rozwinie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeśli podacie mi nazwę swojego profilu na facebooku, to zaproszę Was najpierw do znajomych (co jest konieczne, żeby później zaprosić do wydarzenia), a później już do konkretnego eventu :) W razie czego można już kierować się bezpośrednio do mnie, wystarczy wyszukać na facebooku Agnieszka Laura Łośniak.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko, że Spis nie ma swojego profilu na facebooku. A swojego prywatnego wolałbym nie podawać. Mam nadzieję, że rozumesz.
   Zobaczymy może przygotujemy "funpage" Spisu i włączymy go do akcji.
   Pozdrawiam :-)

   Usuń
 3. Możesz zawsze dołączyć do wydarzenia na fb nie podając tutaj swojego profilu (możesz znaleźć za to 13. i dodać ją do znajomych) lub po prostu wejść pod wskazane linki i podpisać się używając swojego nicku. :)

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy