Layout by Raion

2 sierpnia 2013

Przegląd tygodnia, czyli rozdziałowy informator

Witajcie, poproszono mnie, bym zajęła się tu cotygodniowym przeglądem. W każdy piątek będę wypisywać blogi, na których pojawiły się nowe rozdziały.~*~
Autor: Elmika

Rozdział 9 - "Marzenie Mam"

 "Hao obudziło lekkie potrząsanie. Uchylił zaspane powieki i spojrzał nieprzytomnie na intruza. Okazało się, że to Yohmei przerwał mu piękny sen o spędzaniu czasu na zabawie z Yoh i pozostałymi. Hao zdawał sobie sprawę, że to sen, bo wszyscy mieli kocie albo psie uszka na głowie i ogony.
- Wstawaj, Hao.
- Która godzina? – wymamrotał chłopak przecierając oczy.
- Trzecia rano..."

~*~

Autor: Kenami

Odcinek 19 - "W blasku świec"

"Hao westchnął głośno. Przekręcił głowę, raz w lewo, raz w prawo, a jego kark wydał głośne, charakterystyczne chrząknięcie.
- Czyżbyś się nie wyspał? - zapytał Itachi z nieco zuchwałym uśmiechem.
- Nawet nie żartuj... - Asakura ponownie zaczął kręcić swoją łepetynką – Całą noc nie mogłem zmrużyć oka w tym schronisku... Kiedy w końcu położyłem się do tego łóżka kazali nam wstawać. Potem jeszcze wcisnęli nam nasze bagaże i wysłali tym rozklekotanym autobusem..."

~*~

Autor: Yohao♥

Rozdział 40 - "Miłostki na szlacheckim dworze"

"I znowu pukanie do drzwi. Który to już raz? Pięćdziesiąty?
- Kolejne dokumenty do podpisania, wasza książęca mość. – Głos Karima rozległ się po wielkiej komnacie służącej za biuro. Yoh, który słyszał takie zdania niemalże bez przerwy od kilku godzin, miał ochotę cisnąć w Indianina gęsim piórem, albo najlepiej ciężkim, kryształowym kałamarzem. Tak, ten Yoh, ten wiecznie wyluzowany szaman, po prostu tracił nad sobą panowanie. Kto by się mu jednak dziwił?..."

4 komentarze:

  1. Bardzo fajny pomysł :) Później, gdy zapewne pojawi się więcej blogów, pewnie będzie to dosyć czasochłonne, więc podziwiam Yohao, że zdecydowała się na prowadzenie takiego działu.

    OdpowiedzUsuń
  2. Kiedyś obiecałam, że będę sprawdzać Wasze linki pod względem aktualności. Informuję więc uprzejmie, że blog M. Asakura II został skasowany :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Możemy porozmawiać o tym w poniedziałek, gdy będę już po ślubie? :) Zgłoś się do mnie na GG, numer znajdziesz na moim blogu, jego adres jest podany w zgłoszeniach.

    OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy