Layout by Raion

23 sierpnia 2013

Rozdziałowy Informator

Witajcie, po raz kolejny przepraszam za zwłokę, jednakże premiera pewnego filmu skutecznie wytrąciła mnie z równowagi :)
Pragnę też powiadomić, iż ze względu na niewielką ilość blogów (która, jak mam nadzieję zacznie się powiększać), Informator będzie ukazywać się co dwa tygodnie.


~*~

Autorka: YunaSK
Blog: Shaman King | Yuna x Hao

Rozdział 18 - "Nieszczerość"

"Burzowa noc nie pozwalała Asakurze zasnąć. Siedział zmęczony, oparty o ścianę, oglądając pioruny. Niebo przybierało najróżniejsze kolory. Bladoróżowe światło, pojawiające się na ułamek sekundy, oświetlało okolicę, stwarzając nieprzyjemną atmosferę. Głośne grzmoty rozchodziły się złowieszczo po całej wiosce. Siła wiatru powodowała, że drzewa uginały się posłusznie w stronę ziemi.
Szatyn wstał ospale i wyjrzał przez okno..."

~*~

Autorka: Elmika
Blog: Asakura Destiny

Mały Hao cz.1

"Yoh powoli podszedł do brata wytrzeszczając oczy ze zdziwienia. Hao naprawdę zmalał. twarz miał delikatnie zaokrągloną, tak jak Yoh w dzieciństwie. Jakby patrzył na swoje stare zdjęcie w 3D.
Zdezorientowany John spojrzał na Marco, który wyglądał, jakby zawiasy dolnej szczęki mu się poluzowały. Denbat nie wiedział,czy tak miał zadziałać użyta broń. Zastanawiał się, czy czegoś nie sknocił: źle wymówił inkantację, rzucił kulę nie tą ręką, wziął za duży zamach – cokolwiek..."

~*~

Autorka: Yohao
Blog: Two Souls Asakura

Rozdział IV

"Dwoje ludzi szło spokojnie wzdłuż parkowej alejki, oświetlanej przez promienie letniego słońca, przedostającego się pomiędzy gałęziami wysokich drzew. Młodszy z nich, wysoki nastolatek o burzy czarnych, niesfornych włosów wsłuchiwał się uważnie w słowa starszego pana, którego przewyższał co najmniej o głowę. Jego ubiór nie wyróżniał się niczym szczególnym, co nieraz można spotkać na ulicach dużych, japońskich miast. Nosił proste, ciemne jeansy, zwykły T-shirt i narzuconą na niego, rozpiętą koszulę z krótkim rękawem.  Mimo to, niejedna z mijanych dziewcząt oglądała się za nim rozmarzonym wzrokiem.
- …i wtedy Hao zrozumiał, że to jest miejsce, w którym chciałby zamieszkać..."

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy