Layout by Raion

18 stycznia 2014

Podsumowanie stażu Shaman Hoshi

Witam po dłuższej przerwie, jak Wam mija początek Nowego Roku? Mój niestety zaczął się pod znakiem choroby, problemów z laptopem i kolokwiów zaliczeniowych, ale przynajmniej już to pierwsze mam z głowy.

Zebrałam się wreszcie za tę oficjalną informację, która powinna być tu już dawno... Droga Shaman Hoshi, przepraszam, że musiałaś tyle czekać na tę informację. Odwaliłaś kawał dobrej roboty. Bez problemów radzisz sobie z opisami blogów, tworzysz ciekawe i zwięzłe teksty, bez trudu odnalazłaś kwintesencję tego, co powinno znajdować się w tego typu notkach. Pomogłaś także Yohao w prowadzeniu rozdziałowego informatora, co bardzo Ci się chwali. Dziękujemy, że nas wspierasz!
To oczywiście tylko formalność, bez żadnych wątpliwości zostałaś przyjęta do Spisu!
Gratuluję i liczę, że zostaniesz na dłużej.


[Yohao, jeśli masz ochotę umieścić tu także swoją opinię, prześlij ją do mnie. :)]

4 komentarze:

  1. Yay, dziękuję bardzo. Już zabieram się za robienie (a właściwie kończenie) swojej stronki. Zapewniam też, że zostanę z Wami na dłużej. ^ ^

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie mam nic do dodania :) Dla mnie przyjęcie ShamanHoshi w nasze szeregi byłotylko formalnością :D

    OdpowiedzUsuń
  3. Gratuluję:) a tak btw natrafiłam dzisiaj na tego bloga i nawet nie wiedziałam, że gdzieś w internecie jest takie porządne miejsce, gdzie można znaleźć wszystkich szamanów, porozmawiać itp:D a szukałam takiej stronki dosyć długo, ale większość niestety skończyła swoją działalność w 2011/2012 roku.. Nie spodziewałam się, że nadal tyle ludzi uwielbia i interesuje się SK. super! i przepraszam, że tak nie w temacie..

    OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy