Layout by Raion

23 lutego 2014

Odmowa dla 13.

Wiem, że powinnam się tym zająć już dawno temu, ale jakoś nie mogłam znaleźć czasu, za co Cię najmocniej przepraszam, Yohao. No ale wracając do tematu posta, nie lubię pisać tego typu rzeczy, ale... Z przykrością zawiadamiam, iż jestem zmuszona wystawić odmowę 13. na blogu Z pamiętników duchów wiekuistych.
Powód 1: brak podstawy
Jeśli chodzi o główną fabułę, to stanowią ją jedynie trzy króciutkie rozdziały, a reszta to równie krótkie rozdziały historii pobocznej. W związku z tym nie ma za bardzo na czym oprzeć opisu bloga przy jego wpisywaniu do Spisu.

Powód 2: zbyt długie przerwy we wstawianiu rozdziałów
Ostatnia treść na blogu wstawiona była dnia siódmego sierpnia ubiegłego roku. Ponadto był to rozdział z cyklu dodatków. Tego też dnia wstawiony był najnowszy rozdział z głównej fabuły bloga. Od tego czasu minęło ponad pół roku, więc blog jest tak jakby zawieszony, przez co nie możemy go wpisać.

Powiadomienie o odmowie zostało umieszczone na blogu. Jeśli autorka ma życzenie się odwołać, to prosimy zrobić to pod tym postem lub kontaktując się z kimś z załogi Spisu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy