Layout by Raion

23 marca 2013

4. Shaman King | Yuna x Hao

Autorka: YunaSK


Młoda szamanka, Yuna, otrzymała właśnie swojego ducha stróża. Jednak mimo, iż bardzo się z nim zaprzyjaźniła, w jej sercu wciąż pozostaje jedno pragnienie - dowiedzieć się, kim jest jej ojciec. Matka nie chce wyjawić tajemnicy, przez co dochodzi do kłótni. W efekcie, Yuna opuszcza rodzinny dom.
Co spotka ją w tajemniczej, opuszczonej rezydencji? Jak na dziewczynę wpłynie obecność pewnego młodego szamana? Czy Yuna pozna w końcu prawdę dotyczącą jej rodziny?
Historia ta opowiada o zaufaniu, przyjaźni i miłości, pełna jest zwrotów akcji i ciekawych wątków. Pojawia się w niej kilkoro znanych nam już bohaterów, a także cała gama nowych, interesujących postaci. Opowieść idealna dla wszystkich, którzy cenią profesjonalny styl pisania, a także kochają groźnego i tajemniczego Hao Asakurę.

Serdecznie polecam!

5 komentarzy:

 1. Świetny opis, Yohao. ^^ Zachęcający, chyba naprawdę się skuszę... Jeśli nie teraz, to jak już będę miała spokój z maturami. ^^ Wiele pewnie zależeć też będzie od charakteru Yuny, ale narobiłaś mi chętki na tego bloga. ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny opis^^ Gdybym już nie czytała bloga Yuny, to bym się skusiła. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję za dodanie mojego bloga do Spisu! : D Bardzo podoba mi się ten opis. :3

  OdpowiedzUsuń
 4. Yohao, odwaliłaś kawał dobrej roboty! ;3
  Tak mnie zaciekawiła fabuła, że zaczynam czytać tego bloga. c:

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję Wam wszystkim :)

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy