Layout by Raion

30 marca 2013

5. Shaman-no-sekai


Autorka: Neko-chan
Po przerwaniu Turnieju Szamanów, wszyscy są pewni, że Yoh raz na zawsze pozbył się Hao Asakury. Jednak... czy aby na pewno jest to prawda?
Hao budzi się w towarzystwie dwóch znienawidzonych przez siebie osób. Udało mu się co prawda uniknąć morderczego ciosu brata, jednak czy nie spadł właśnie z deszczu pod rynnę? Jak potoczą się losy ognistego szamana? Co knują Marco oraz Jeanne? Czy Hao odnajdzie się w nowej sytuacji?
Tymczasem Yoh przeżywa naprawdę trudne chwile. Pomimo pomocy przyjaciół i rodziny, jego nastrój nie zmienia się. Dobrze wie, że śmierć Hao to tylko i wyłącznie jego wina i nie potrafi sobie tego darować. Czy wizyty u psychologa będą w stanie pomóc młodemu Asakurze? Jak na jego życie wpłynie nowo poznana szamanka? 
Historia inna niż pozostałe, wychodząca poza znane nam już schematy. Napisana również w niecodzienny sposób, bowiem fragmentami, które dopiero po pewnym czasie układają się w rozdziały. Warto zwrócić tu też uwagę na bogaty język autorki, a także na staranność, z jaką podchodzi ona do swojej pracy. Shaman-no-sekai to wciągająca opowieść o dalszych losach Yoh i Hao. Nie zabraknie tu też zła - od upiornych, chciwych demonów po wredne panie psycholog. :)

Szczerze polecam!

2 komentarze:

  1. Cudny opis, dziękuję bardzo! ;*

    OdpowiedzUsuń
  2. Rzeczywiście, opis świetny.^^ I ja również polecam tego bloga.:)

    OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy