Layout by Raion

4 lipca 2013

Podsumowanie Czerwca!

Ohayo!
Witajcie ludzie. Od razu mówię, publikuję dzisiaj podsumowanie miesiąca, ponieważ nie chciałem przykrywać ogłoszenia wyników konkursu. Zapraszam:

Liczby:Raion
Spis: 0
Odmowy: 0
Inne: 5

Yohao♥
Spis: 0
Odmowy: 0
Inne: 0

Neko
Spis: 1
Odmowy: 0
Inne: 0

Razem
Spis: 1
Odmowy: 0
Inne: 6

Słowa:

To po kolei. Od założenia odwiedziło nas prawie 8 tys. ludzi. Bardzo za to dziękuje. Można, powiedzieć, że sytuacja w Spisie się nie polepszyła, a pogorszyła. Chyba każdy się ze mną zgodzi? Dlatego zamiast tylko mówić o "kryzysie", spróbujemy go zwalczyć. Od połowy lipca ruszą nowe "rzeczy" w Spisie. A mianowicie "Przegląd tygodnia"(rozdziałowy informator ^^, raz w tygodniu), "Ogłoszenia"(Będziemy przekazywać informacje o ważnych wydarzeniach na waszych blogach) i "Notki Szamańskie"(notki na różne tematy związane z SK, raz w miesiącu). 
Aktualnie pracuję też nad nowym serwisem zrzeszającym fanów Króla Szamanów. Na razie jeszcze nic tam nie ma, ale myślę, że w sierpniu będę mógł was tam zaprosić. Otworzymy też nabór, tu i tam. lecz nie do wpisywania blogów, tylko różnego rodzaju dodatków takich jak prowadzenie grupy na facebooku itp. 
Chciałbym jeszcze raz pogratulować zwyciężczyni naszego konkursu - Brawo dla Kenami. Mogę wam zdradzić, że na wrzesień szykuję konkurs p*********. A potem się zobaczy ^^
Pozdrawiam :D

9 komentarzy:

 1. Ja również chętnie obejrzę ten serwis :D
  Raion, muszę ci przyznać, że byłbyś dobrym politykiem "Dlatego zamiast tylko mówić o "kryzysie", spróbujemy go zwalczyć." :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście będzie on na blogspocie, ale jak się uda, to połączy fanów SK.

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. To zły pomysł bo ja nie mogę oglądać cosplay'i z SK, bo od razu włącza mi się tryb gwałtu XD

   Usuń
  2. A mi się podoba. Chcę żeby to było bardzo urozmaicone miejsce.

   Usuń
 3. Jakby co, chętnie poprowadzę grupę na facebooku :D Lubię odpisywać na komentarze xD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dołączam się :D Mogę znacznie wzbogacić facebookową galerię grupy ^^

   Usuń
  2. O czyli Yohao♥ chcesz brać udział w nowym projekcie? Bardzo mnie to cieszy. Oczywiście możesz też się zająć oddzielną galerią.

   Usuń

Obserwatorzy